BAKAN TEKİN, VAN’DA ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

BAKAN TEKİN, VAN’DA ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ
8 Eylül 2023 16:59
334
A+
A-

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Van’daki programı kapsamında gerçekleştirilen Öğretmenler Odası Buluşmaları’nda öğretmenlerle bir araya geldi.

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Van’da, “Öğretmenler Odası Buluşmaları” kapsamında Edremit Evliya Çelebi MTAL Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen programda öğretmenlerle bir araya geldi. 

Yol haritasını belirlerken öğretmenlerle yaptıkları istişarelerin önemine değinen Bakan Tekin, “Millî Eğitim Bakanlığı olarak istişare kültürünü kurumsallaştırmak için bütün imkânları değerlendiriyoruz. Ziyaret ettiğimiz her ilde bir araya geldiğimiz öğretmenlerimizle bu kültürü çok daha güçlü hale getireceğiz inşallah.” dedi. 

Bakan Tekin, öğretmelerin toplumdaki itibarını yükseltmek için tüm imkânları kullanacaklarını belirtti. 

Öğretmenler ise tek tek söz alarak göreve geldikten hemen sonra çok kısa süre içinde öğretmenlerin birçok sorununu çözüme kavuşturduğu için Bakan Tekin’e teşekkürlerini ilettiler. 

Ayrıca taşradaki sorunların merkezden değil de bizzat sahayı dinleyerek çözüme kavuşturulmasından duydukları memnuniyeti dile getiren öğretmeler, fikir, öneri ve beklentilerini dile getirdiler.

Bakan Tekin, Van’daki son programında Edremit Evliya Çelebi MTAL Uygulama Oteli’inde Van Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından verilen “Türkülerin Hikâyesi” Konseri’ni dinledi.

Bizi Threads’tan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi instagram’dan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi Twitter’dan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi Facebook’tan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi Telegram’dan takip etmek için TIKLAYINIZ.
Bizi Youtube’dan takip etmek için TIKLAYINIZ.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.